KONST / Litografier / Färglitografi 14204124

nr 1420 4124

John Wierth

(1920-2003), Sverige

Signerad, numrerad 287/325, solnedgång. Färglitografi, bildmått: 45x58, yttermått inklusive ram: 65x74 cm

John Wierth, född 1920 i Stockholm, död 2003, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:03:38

21/9 18:33:41 1      Vinnande bud

John Wierth

Läs mer om John Wierth